درباره ما

داستان آوازتو

سلام از اینکه همراه آوازتو هستید و به ما اعتماد می‌کنید از شما سپاسگزاریم. تمام تلاش ما در فروشگاه آوازتو این است که محیط شفاف و مناسبی را برای شما ایجاد کنیم که بتوانید به راحتی هر چه تمام تر محصول مورد نیاز خود را در زمینه تجهیزات صوتی با آگاهی کامل خریداری کنید، خرید اینترنتی کار را برای همه ما آسان تر می‌کند اما در کنار این مزیت ما در تلاش هستیم که فرصتی را برای علاقمندان به تجهیزات صوتی ایجاد کنیم که اطلاعات دقیق و جامعی درباره محصول مورد نظر خودشان کسب کنند و با توجه به نیاز خود بهترین گزینه موجود در بازار را انتخاب و خریداری کنند، ما در آوازتو هیچ تعصبی روی هیچ برند خاصی نداریم و معتقدیم این تعصب فقط و فقط باید روی مشتریان ما باشد، به همین منظور با برندهای مختلف همکاری داریم و سعی داریم تا با موجود کردن تمامی انتخاب های بازار این فرصت را به کاربران خود بدهیم که انتخاب کنند.

 

داستان آوازتو از آنجایی شروع می‌شود که ما در بازارهای سنتی مشتریانی را می‌دیدیم که با عدم آگاهی و بدلیل اطلاعات فنی کم و سودجویی برخی از فروشندگانی در خرید خود اشتباهاتی را مرتکب می‌شدند، متاسفانه کسانی که فقط با چند محصول خاص کار می‌کنند همیشه در نظر دارند که همان محصول خود را بهترین جلوه دهند و با اطلاعات اشتباه به مشتری ارائه کنند، آوازتو راه اندازی شد تا تمام اطلاعات و مشخصات هر محصول به صورت دقیق در سایت درج شود، تمامی اطلاعات درج شده در وب سایت از منابع جهانی و سایت های کمپانی های تجهیزات صوتی بدست آمده است و کاملاً قابل اطمینان است، این حق را کاملاً برای مشتریان قائل هستیم که با اطلاعات کامل و با اشراف به نقاط ضعف و قوت هر محصول آن را انتخاب کنند، این گونه هم ما اصل صداقت و شفافیت را رعایت کردیم و هم برای مشتریان تجربه خریدی هوشمندانه را رقم زدیم که معتقدیم این معامله کاملا برد – برد خواهد بود.

فروشگاه آوازتو

 

موفقیت یک کسب و کار خصوصاً در فضای اینترنت در گرو مشتریان وفادار و خوشحال خواهد بود، تلاش می‌کنیم در بازاری که شفافیت کمی دارد و گاهی اوقات تشخیص کالای اصل از تقلبی کار غیر ممکنی می‌شود با رعایت اصل مشتری مداری و شفافیت و صداقت در کار، رضایت کاربران خود را جلب کنیم، بهترین و سالم ترین تبلیغات برای یک کسب و کار، نظرات مثبت کاربران آن است، پیشاپیش از اینکه آوازتو را همراهی می‌کنید و به ما در این مسیر یاری می‌دهید سپاسگزاریم و همواره نظرات و انتقادات شما بهترین معیار ما برای رشد و خدمت بهتر به هم وطنان ارجمند است.

 

بنر آوازتو

 

خدمات آوازتو برای خرید آگاهانه شما

برای اینکه شما تجربه یک خرید آگاهانه و هوشمند را داشته باشید تدابیری در نظر گرفتیم که در ادامه به اطلاع شما همراهان ارزشمند فروشگاه آوازتو می‌رسانیم و همواره با نظرات شما این مسیر را بهبود خواهیم بخشید.

 

  • اطلاعات فنی هر محصول

در صفحه هر محصول اطلاعات فنی و مشخصات فنی به همراه توضیحات آن ذکر شده تمام این اطلاعات از کمپانی سازنده دریافت شده و قابل بررسی توسط کاربران است، پس شفافیت در اطلاعات فنی اولین پیش نیاز یک خرید آگاهانه است.

 

  • تصاویر به همراه ویدیو محصول

در درج محصولات تلاش می‌شود که با کیفیت ترین تصاویر موجود ارائه شود، حتی محصولاتی که تصاویر با کیفیتی ندارند را در تیم محتوا آوازتو عکاسی می‌کنیم و در سایت قرار می‌دهیم که حتی دیده شده بارها تصاویر محصولات که توسط ما برای اولین بار گرفته شده توسط برخی از وب سایت ها بدون ذکر منبع کپی شده اما با این حال ما برای رضایت کاربران خود هیچ گاه حاضر به درج واترمارک های پیچیده روی تصاویر نبوده و نیستیم.

همچنین محصولات پرفروش و محبوب را که در بیشتر اوقات خود شما به ما پیشنهاد می‌دهید را در تیم محتوا آوازتو از آن ویدیو جعبه باز و نقد و بررسی تولید می‌کنیم و در صفحه محصولات قرار می‌دهیم که با تماشای ویدیو تمام سوالات و ابهامات شما برطرف شود.

 

  • امکان مقایسه بین محصولات

شما به راحتی در فروشگاه آوازتو قادر هستید که چند محصول را با یکدیگر مقایسه کنید، کافیست در صفحه هر محصول روی آیکون مقایسه کلیک کنید تا به لیست مقایسه شما افزوده شود و سپس با مراجعه به لینک مقایسه محصولات آن را مشاهده کنید. همچنین نقاط شعف و قوت هر محصول در صفحه آن درج شده است.

 

  • مشاوره رایگان قبل از خرید

اما خدمت دیگری که در آوازتو برای رفاه حال کاربران خود در نظر گرفتیم، مشاوره رایگان قبل از خرید است، حتما شما هم قبل از خرید ممکن سوالاتی برایتان پیش بیاد که پاسخ آن را در سایت نیافتید کارشناسان آوازتو از مجرب ترین و باتجربه ترین افراد در زمینه تجهیزات صوتی تشکیل شده که با یک تماس ساده و ذکر جزئیات کار خود بهترین پیشنهادات به شما ارائه می شود و با توجه به نیازی که دارید گزینه های مناسب بازار به شما معرفی خواهد شد، در طول ساعات اداری می‌توانید با شماره تماس های ما در سایت تماس بگیرید، ما عاشق کمک کردن به دیگران هستیم.