سیستم صوتی سالن زیبایی

سیستم صوتی سالن زیبایی

صدای خوب تاثیر فوق العاده روی مشتریان شما دارد!

اگر شما صاحب یک سالن زیبایی یا آرایشگاهی مردانه / زنانه باشید پس در زمینه مُد و استایل فعالیت می‌کنید و یکی از بخش های جدا نشدنی کار شما پخش موزیک های بروز در محیط آرایشگاهی شماست. اگر موزیک های جذاب در سالن خود پخش کنید، زمان انتظار دلنشین تر می‌شود و احساس بهتری به مشتریان خود منتقل می‌کنید که باعث افزایش رضایت آنها خواهد شد.

اما برای تجهیز کردن یک سالن زیبایی به سیستم صوتی راهکارهای مختلفی وجود دارد که برخی از آنها را در ادامه برای شما توضیح می‌دهم.

 

  1. استفاده از بلندگوهای سقفی: اولین و رایج ترین استفاده از بلندگوهای سقفی است که در سقف های کناف یا… به کار گرفته می‌شود. این بلندگوهای سقفی به دو روش استفاده می‌شود. روش اول اگر تعداد کمی بلندگو احتیاج داشته باشید در حد یکی دوتا، می توانید بلندگو بلوتوثی تهیه کنید. اگر سالن بزرگ تری داشته باشید باید از یک آمپلی فایر نیز استفاده کنید.
  2. استفاده از باند اکتیو: گزینه دیگری که روی میز است 🙂 استفاده از یک باند اکتیو در محیط است. باندهای اکتیو روی خودشان قابلیت هایی از جمله USB – بلوتوث، AUX وجود دارد و به راحتی شما می‌توانید به آنها وصل شوید.
  3. استفاده از بلندگو دکوراتیو: بلندگوهای دیواری یا دکوراتیو هم گزینه دیگری است که روی دیوارها نصب می‌شود.
 

این سه روش رایج ترین روش های موجود برای سیستم صوتی در محیط سالن های زیبایی می‌باشد که قابل صحبت است.

پخش موزیک در سالن زیبایی

پخش موزیک در سالن زیبایی

برای پخش صدا در سالن زیبایی احتیاج به بلندگو یا اسپیکر پخش صدا دارید مثل تصویر بالا شامل: بلندگو دیواری، بلندگو سقفی، بلندگو ستونی، باند اکتیو و… که در کنار پخش صدا و بلندگو شما احتیاج به یک آمپلی فایر دارید. به این صورت که تمام اسپیکرهای شما از طریق سیم به آمپلی فایر متصل می‌شود و شما برای پخش موزیک به آمپلی فایر وصل می‌شوید.


آمپلی فایر سالن زیبایی

چه آمپلی فایر برای سالن زیبایی مناسب است؟ بستگی به تعداد بلندگوها و محیط شما دارد که با یک تماس مشاورین فروشگاه آوازتو شما را در این امر راهنمایی می‌کنند. اما به طور کلی آمپلی فایر ها مدل های مختلفی دارند که اکثریت آنها پورت USB و AUX را دارند البته باز هم بستگی به مدل آمپلی فایر شما دارد و البته بسیاری از آنها مجهز به Bluetooth (بلوتوث) هستند. که بسیار مفید است و اتصال به آمپلی را خیلی راحت می‌کند به نحوی که شما به راحتی با موبایل خود موزیک مناسب را پخش می‌کنید.


بلندگو سقفی سالن زیبایی

بهترین بلندگو سقفی مناسب برای سالن زیبایی کدام است؟

تنوع در بلندگوهای سقفی بسیار بالاست و از 500 هزار تومان تا 50 میلیون تومان هم بلندگو سقفی در بازار موجود است. ما در آوازتو با توجه به نیاز شما و بودجه‌ای که در نظر گرفتید بهترین گزینه ممکن را پیشنهاد می‌کنیم. فروشگاه آوازتو تنوع بالایی در بلندگو سقفی دارد و با خیالی آسوده می‌توانید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را با شما در میان بگذاریم. بلندگو سقفی ها با توجه به توان خروجی و برند آن ها قیمت گذاری می‌شوند.

به طور کلی دو مدل بلندگو سقفی داریم. 1- بلندگو سقفی توکار 2- بلندگو سقفی روکار

که این دو مدل همانطور که از نام آنها پیداست، تفاوت آنها در روش نصب آنهاست. یعنی بلندگو توکار داخل سقف کناف قرار می‌گیرد و بلندگو روکار، روی سقف شما نصب می‌شود. که از نظر فنی باید گفت که بلندگوهای سقفی توکار قدرت بیشتر و صدای بهتری دارند که البته تنوع محصولات بازار هم بیشتر در بلندگو سقفی های توکار هستند.

برای مشاهده محصولات به لینک بلندگو سقفی مراجعه کنید.


نصب بلندگو سقفی سالن زیبایی

نصب بلندگو سقفی در سالن زیبایی کار دشوار و سختی نیست و اگر برق کار شما در حال کار است می‌توانید در این موضوع از آن بخواهید که نصب بلندگو سقفی ها را انجام دهد. یا اینکه می‌توانید بعد از خرید تجهیزات از فروشگاه آوازتو برای نصب پروژه سقفی درخواست نصاب کنید. ما در فروشگاه آوازتو علاوه بر فروش تجهیزات و سیستم های صوتی، خدمات نصب و انجام پروژه های صوتی هم قبول می‌کنیم.

بعد از مشاوره اولیه و تهیه محصولات لازم، همکاران ما هماهنگی های لازم جهت مراجعه نصاب را انجام می‌دهند.


مراحل انجام کار

1- مشاوره اولیه

در این مرحله شما با فروشگاه آوازتو تماس میگیرید و همکاران ما با توجه به ابعاد و مساحت و ارتفاع و جزئیات بیشتری که از شما سوال می‌کنند به راهنمایی شما می‌پردازند و تجهیزات لازم را با توجه به بررسی موقعیت شما پیشنهاد می‌کنند. محصولات مختلف را معرفی می‌کنند و از مزایا و معایب هر کدام به شما می‌گویند تا هوشمندانه انتخاب کنید.

2- سفارش یا پیش فاکتور

سپس با توجه به مشاوره های انجام شده یک پیش فاکتور خدمت شما ارسال می‌شود و تجهیزات لازم معرفی می‌شود، پس از تائید و پرداخت آن محصولات ارسال می‌شوند و جهت حضور نصاب هماهنگی های لازم با شما انجام می‌شود.

3- نصب پروژه صوتی شما

چنانچه تمایل داشته باشید همکاران ما برای نصب پروژه به محل شما اعزام می‌شوند و محصولات نصب می‌شوند و تست صدا انجام می‌شود و آموزش های لازم هم در صورت نیاز به مشتری ارائه می‌شود.

مشاوره پروژه سیستم صوتی در سالن های زیبایی

09102420979

02133318025

سوالات متداول:

چند تا اسپیکر دیواری برای سالن زیبایی لازم است؟

این مورد کاملاً بستگی به مساحت و متراژ محیط دارد برای مثال در یک محیط 150 متری حدوداً 4 عدد می توان استفاده کرد.

اسپیکر دیواری یا سقفی کدام برای سالن زیبایی مناسب است؟

بستگی به نظر کارشناس صدا دارد و البته سلیقه ای است. اگر روی دیوار امکان نصب باشد کیفیت دیواری بهتر است. اگر سقف کناف باشد امکان استفاده از سقفی وجود خواهد داشت.

برای پخش موزیک پس زمینه آرایشگاه چه تجهیزاتی لازم است؟

تعداد لازم اسپیکر و یک آمپلی فایر برای کنترل اسپیکر ها، به همراه میکروفن بیسیم و کابل صوتی

آیا 0 تا 100 اجرای سیستم صوتی سالن زیبایی را انجام می دهید؟

بله تیم تخصصی آوازتو از صفر تا صد اجرای پروژه صوتی را بر عهده می گیرد و تحویل شما می دهد.