سیستم صوتی هایپر مارکت

سیستم صوتی هایپر مارکت

آیا میدانستید پخش یک موزیک مناسب در محیط فروشگاهی 70% روی خرید بیشتر مشتریان تاثیرگذار خواهد بود؟

اگر صاحب یک هایپر مارکت یا فروشگاه بزرگ مواد غذایی و خوراکی هستید! صاحب یک فروشگاه زنجیره‌ای یا یک فروشگاه کوچک که محصولات یک یا چند برند را عرضه می‌کند! باید بدانید که پخش یک موسیقی در محیط فروشگاهی شما، آرامش بیشتری به محیط می‌بخشد و باعث افزایش میزان خرید مشتریان از فروشگاه شما خواهد شد. علاوه بر پخش موزیک ممکن مواردی همچون پیج کردن، اطلاع رسانی یا … نیاز باشد، خب در اینجا شما نیاز به سیستم صوتی برای هایپر مارکت یا فروشگاه خود دارید که دقیقاً این تخصص  ماست.

شاید دیده باشید، فروشگاه های بزرگی مثل فروشگاه رفاه، از سیستم های مناسبی برای پخش صدا در محیط فروشگاه استفاده می کند و همانطور که شاید خیلی از شما دیده باشید هر از گاهی این فروشگاه جشنواره تخفیف و مسابقه و هدیه هم دارد که موسیقی و اطلاع رسانی های فروشگاه از بلندگوها پخش می‌شود. باید در نظر داشته باشید که برای پخش صدای مناسب و با کیفیت شما با توجه به نیاز خود و محیط فروشگاهی خود به تجهیزاتی چون: باند و بلندگو (اکتیو یا پسیو) به همراه آمپلی فایر یا پاور نیاز خواهید داشت. البته اگر هیچ تخصصی در این زمینه ندارید اصلاً نگران نباشید چون فروشگاه آوازتو از صفر تا صد در کنار شماست و همین الان می توانید با شماره تماس های ما ارتباط برقرار کنید، تا مشاورین ما راهنمایی های لازم را رایگان با شما در میان بگذارند. شما با توجه به مواردی همچون محیط، فضا، ارتفاع و … باید تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه کنید که کاری تخصصی و مهم است که حتماً باید از افرادی راهنمایی بگیرید که به صورت حرفه ای در زمینه سیستم صوتی و تجهیزات پخش و اجرای زنده فعالیت داشته باشند.

فروشگاه رفاه
مشاوره رایگان آوازتو

تخصص ما سیستم صوتی و پخش زنده است!

  • فرقی نمی‌کند شما یک باند، یا صدها باند احتیاج داشته باشید.
  • فرقی نمی‌کند 100 متر فضا یا 1000 متر فضا داشته باشید.
  • فرقی نمی‌کند به آمپلی فایر و تجهیزات حرفه‌ای احتیاج داشته باشید یا خیر.

ما با توجه به فضا و امکاناتی که مدنظر دارید با هر بودجه‌ای بهترین پیشنهادات را به شما ارائه می‌کنیم، کافیست با شماره های ما تماس بگیرید تا راهنمایی لازم توسط همکاران من به شما منتقل شود.

 

باند و بلندگو مناسب فروشگاه زنجیره ای

باند و بلندگو مناسب فروشگاه های زنجیره ای و مارکت ها بسیار زیاد است که البته کاملاً بستگی به متراژ و نوع کاربری شما دارد، ما انواع مختلفی باند در بازار موجود داریم، اعم از باند ستونی، دیواری، سقفی و… که البته هر کدام از این ها مدل ها و ولتاژ های مختلفی دارد. چنانچه اطلاعات محیطی خود را به کارشناسان ما بدهید، بهترین گزینه موجود در بازار کشور را به شما معرفی می‌کنیم. فروشگاه آوازتو با بیش از صد برند داخلی و خارجی همکاری دارد و تنوع بالایی از محصولات را شامل می‌شود. ما دقیقاً با توجه به نیاز مشتری به آن پیشنهاد می‌دهیم. تمام تجهیزاتی که مورد استفاده ما قرار می‌گیرد سالهاست که امتحان خود را پس داده و شامل خدمات پس از فروش و گارانتی هم می‌باشند که برای اطلاعات بیشتر با نماینده فروش می توانید مشورت کنید.