سوالات متداول

کلیه سفارشاتی که در فروشگاه آوازتو به ثبت می رسند در کمترین زمان ممکن بسته بندی و ارسال می‌شوند. فقط توجه داشته باشید در روزهای تعطیل رسمی امکان ارسال نخواهیم داشت و سفارشات انجام شده در این روزها موکول به اولین روز کاری خواهد شد. ساعات کاری ما از ساعت 10 صبح الی 18 می‌باشد و سفارشات فوراً به واحد پستی، تیپاکس یا باربری تحویل داده می شود و مابقی ماجرا به روش ارسالی وجود دارد که چقدر زمان ببرد. عموماً سفارشات به وزن و ابعاد هم بستگی دارد اما نهایتاً طی 1 الی 7 روز کاری تحویل می گردد.

تنها کافیست شماره سفارش خود را به شماره واتساپ 09102420979 ارسال کنید تا همکاران ما وضعیت سفارش شما را پیگیری و ارسال کنند. همچنین برای شماره مرسوله پستی نیز باید به واتساپ پیام بفرستین.

بعد از ثبت سفارش در فروشگاه آوازتو پیغام موفقیت آمیزی از وب سایت دریافت می کنید که وضعیت سفارش در آن درج شده همچنین کلیه مراحل از طریق ایمیل شما به شما اطلاع رسانی می‌شود. همچنین در پنل کاربری شما در وب سایت آوازتو کلیه سفارشاتی که ثبت کردید و وضعیت آنها وجود دارد که بتوانید بررسی کنید.

می توانید با شماره تماس های فروشگاه ارتباط برقرار کنید، همکاران ما شما را راهنمایی می‌کنند که انتخاب مناسبی داشته باشید.

بله – امکان خرید حضوری در محل فروشگاه یا دفتر مرکزی آوازتو وجود دارد فقط از قبل حتماً باید هماهنگ کنید که کالای مربوط شما در دفتر یا فروشگاه باشد، زیرا برخی از محصولات در انبار نگهداری می‌شوند که باید وضعیت آن مشخص شود.

فروشگاه آوازتو با سالها سابقه فعالیت و رضایت حداکثری مشتریان (بیش از 99%) پیشتاز در رضایت و جلب نظر مشتری با افتخارات و لوح های تقدیر از جشنواره های مختلف، می‌باشد که مهمترین افتخار ما هیچ کدام از آنها نیست بلکه لبخند رضایت مشتریان ما پس از خرید است که بزرگترین سرمایه فروشگاه آوازتو بوده و تنها دلیل رشد خود را صداقت و رعایت اصل شفافیت با مشتریان می‌دانیم.

از 10 صبح الی 18 عصر

آدرس فروشگاه و راه های ارتباطی همگی در صفحه ارتباط با ما درج شده است.

در فروشگاه آوازتو تنوع بالایی از محصولات را مشاهده می‌کنید. از کالاهای چینی گرید A و B و C گرفته تا کالا های ایرانی و تولید ملی، از برندهای آلمانی و کره ای و ایتالیایی بگیر تا آمریکایی و … اما باید بدانید عموم کالاهایی که در بازار کشور وجود دارد متعلق به کشور چین است و ممکن خیلی از فروشندگان برای جلب اعتماد بیشتر کالای چینی خود را کره ای یا ژاپنی یا اروپایی و آمریکایی معرفی کنند اما به هیچ عنوان در فروشگاه آوازتو همچنین توصیفاتی را نخواهید دید، صادقانه باید بدانیم که اکثر کالاها چینی هستند اما گرید بندی دارند و شما باید کالایی رو انتخاب کنید که امتحان خود را پس داده باشد چون بسیاری از کالاهای بی کیفیت داخل بازار تجهیزات صوتی است که متاسفانه کیفیت قابل قبولی را ندارد و حتی فروشندگان با بازار گرمی و برای گمراهی نام خارجی روی آن می‌گذارند. پس انتخاب یک فروشگاه معتبر باعث می شود که اطلاعات صحیح و شفاف از یک محصول دریافت کنید، ما در آوازتو روال کار خود را روی صداقت و شفافیت قرار دادیم.