سیستم صوتی فروشگاه

پروژه سیستم صوتی فروشگاه

آیا میدانستید پخش یک موزیک مناسب در محیط فروشگاهی 70% روی افزایش خرید مشتریان تاثیرگذار خواهد بود؟

آیا میدانستید اسپیکر در محیط فروشگاه فقط برای پخش موزیک نیست و حتی زمانی که جشنواره تخفیف یا مسابقه داشتید میتونید از اونها استفاده کنید؟

آیا میدانستید در محیط فروشگاهی با توجه به مساحت و ارتفاع تا سقف می توان از مدل اسپیکر سقفی یا دیواری استفاده کرد؟

 

فروشگاه آوازتو | اعتبار ما افتخار ماست…

مشاوره رایگان آوازتو

برای خرید تجهیزات صوتی یک فروشگاه کوچک یا بزرگ شما حتماً باید از یک کارشناس حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید. کارشناسان آوازتو آماده پاسخگویی به شما عزیزان در این زمینه هستند. ما با چند سوال اصلی و کلیدی از محیط شما بهترین گزینه های موجود را با توجه به سابقه 10 ساله خود به شما پیشنهاد می‌کنیم. با افتخار خوشحالیم که از قدیمی ترین و برترین نام های سیستم صوتی در کشور هستیم…

 

اسپیکر برای فروشگاه

اسپیکر صوتی برای فروشگاه چی بخریم؟

می‌دانم که بزرگترین چالش شما اسپیکر هست اما باید بدانید در سیستم صوتی فروشگاهی شما در کنار اسپیکر به آمپلی فایر یا سیستم کنترل مرکزی نیاز احتیاج دارید.

به صورت کلی تمامی اسپیکر ها بوسیله کابل صوتی با کیفیت به آمپلی فایر وصل می‌شوند و در واقع ورودی USB و بلوتوث از طریق آمپلی فایر می‌باشد و وظیفه اصلی آن تبدیل دیتای آنالوگ به دیجیتال و صدای یکنواخت از تمام اسپیکر هاست.

شما برای فروشگاه خود می‌توانید از انواع اسپیکر سقفی، اسپیکر ستونی یا اسپیکر دیواری استفاده کنید. که با توجه به نیاز و شرایط هر فروشگاه متفاوت است و توسط کارشناسان مسائل مربوط به آن به شما گفته می شود.

 

آمپلی فایر برای فروشگاه

یک سیستم پخش مرکزی لازم است!

همانطور که گفتیم، وجود یک آمپلی فایر الزامی است. وظیفه سیستم مرکزی یا همان آمپلی فایر تبدیل دیتای آنالوگ به دیجیتال و انتقال صدای یکنواخت به تمامی اسپیکرها در محیط است. ورودی میکروفن و یا ورودی USB (فلش) یا بلوتوث مربوط به آمپلی فایر است و اسپیکرها تنها پخش کننده صدا هستند.

اکثر آمپلی فایرهای امروزی دارای قابلیت بلوتوث و USB هستند. همچنین رادیو و ورودی میکروفن که رایج ترین نیازهای هر کاربری است.

 

میکروفن برای فروشگاه

یک گزینه جذاب و کارآمد…

از اسپیکرها تنها صدای موزیک پخش نمی‌شود بلکه شما در اعیاد، جشن ها، مناسبت ها و جشنواره ها می توانید بوسیله میکروفن از اسپیکرها صدای مورد نظر را پخش کنید. انواع مختلفی از میکروفن ها هستند که در محیط فروشگاه به کار گرفته می‌شوند.

از جمله میکروفن رومیزی (پیجینگ) – میکروفن بیسیم دستی یا هدمیک – میکروفن باسیم که رایج ترین آنهاست.

 

قیمت سیستم صوتی فروشگاه

قیمت مهم است و کیفیت از آن مهمتر …

اما مسئله مهم دیگر مسئله قیمت سیستم صوتی فروشگاه است که بستگی به عوامل مختلفی دارد از جمله:

  1. مساحت فروشگاه (چند متر است؟)
  2. از چه مدل اسپیکری استفاده می کنید؟ (سقفی یا ستونی یا دیواری؟)
  3. چه تعداد اسپیکر مورد استفاده قرار گیرد؟
  4. آمپلی فایر چه مدلی باشد و چه کارایی داشته باشد؟
  5. میکروفن و سایر لوازم جانبی سیستم

همه این موارد که مشخص شود قیمت سیستم صوتی فروشگاه نیز مشخص می شود. البته در فروشگاه آوازتو تنوع قیمت ها بسیار بالاست و میشه گفت از هر قیمتی که فکر بکنید ما اسپیکر و تجهیزات صوتی داریم. و البته که به دلیل اینکه ما یک دفتر پخش هستیم قیمت تمام شده بسیار مناسب تر از شرکت های نصب سیستم صوتی است. البته لازم به ذکر است که در آوازتو خدمات نصب و راه اندازی هم داریم. یعنی در کنار خرید تجهیزات اگر لازم باشد کار نصب هم در سراسر کشور پذیرفته می شود.

 

نصب سیستم صوتی فروشگاه

بعد از خرید تجهیزات نصب و راه اندازی مهم است!

مسئله مهم بعد از خرید تجهیزات صوتی فروشگاه، نصب و راه اندازی آن است که توسط تیم آوازتو نیز انجام می شود.

یعنی اصلاً نگران نصب آن نباشید چرا که این خدمات از آنجایی که بسیار حساس است و کار هر نصابی نیست، ما در آوازتو همراهتان هستیم تا نصب کنید. پس اگر نیاز به خدمات نصب داشتید حتماً هنگام تماس تلفنی به همکاران ما اعلام کنید.

شماره های آوازتو:

021-33318025

09102420979

شماره ارتباط در تلگرام: (جهت ارسال عکس و فیلم از محیط)

09102420979