پروژه صوتی

پروژه صوتی

صدا یکی از المان های موثر در محیط به شمار می‌رود حالا فرقی نمی‌کنه درباره یک واحد مسکونی صحبت کنیم یا یک واحد اداری یا تجاری، با توجه به هر محیط تجهیزات نیز ممکن است تغییر داشته باشد اما چیزی که واضح است نیاز به شنیدن صدا در محیط های مختلف است. برای مثال یک رستورانی را در نظر بگیرید که فقط در آن صدای قاشق و چنگال شنیده می‌شود و رستورانی که اجرای زنده یا پخش موزیک در محیط باشد و احساس مثبت و خاطره انگیزی در ذهن مشتریان خود ثبت کند. قطعاً شما رستوران دوم را بیشتر می‌پسندید! پخش یک صدای مطلوب و آرامش بخش در محیط رستوران، کافی شاپ یا فست فود موجب افزایش رضایتمندی مشتریان می‌شود. هر چه محیط بهتری را فراهم کنید ناخواسته به فروش بهتر خود کمک کرده‌اید.

خُب ممکنه این سوال برای شما رخ بدهد که همه جا که مثل رستوران وفست فود نیاز به پخش موزیک ندارد! بله برای مثال در بیمارستان ها ما نیاز به پخش آهنگ نداریم اما سیستم صوتی جهت اطلاع رسانی ها استفاده می‌شود. یا در محیط های سازمانی ممکن برای سخنرانی و یا جشن ها مورد استفاده قرار بگیرد. بخاطر همین گفتیم با توجه به هر محیط ممکن که تجهیزات نیز متفاوت باشد.

آوازتو تنها یک فروشگاه اینترنتی در زمینه تجهیزات صوتی نیست! بلکه ما در کنار فروش تجهیزات صوتی خدمات نصب و اجرا 0 تا 100 پروژه های سیستم صوتی را انجام می‌دهیم. از جمله این خدمات می‌توان به نصب و راه اندازی سیستم های صوتی، 0 تا 100 اجرای پروژه سیستم صوتی هتل، رستوران، باشگاه ورزشی، باشگاه بدنسازی و… اشاره کرد. در ادامه این صفحه بیشتر در مورد نصب و راه اندازی سیستم صوتی صحبت می کنیم.

پخش صدای هماهنگ و مناسب

مثل هر کاری، اجرای سیستم صوتی در محیط های مختلف هم نیاز به دانش و تجربه داره، اول از همه ما قرار نیست با پخش صدا موجب آزار مشتریان یا مخاطبان شویم پس لازمه که یک سری اصول را در اجرای سیستم صوتی رعایت کنیم. برای مثال هیچکس دوست ندارد یک صدای آزار دهنده را در رستوران هنگام خوردن غذا بشنود، صدای آزار دهنده در اینجا منظور صدایی است که بصورت یکنواخت در محیط پخش نشود و یا کسانی که نزدیک بلندگو باشند اذیت شوند. تمام این موارد جزئیاتی است که در پروژه سیستم صوتی می‌توان آن ها را لحاظ کرد و بهتره حتماً با یک مشاور در این مورد مشورت بگیرید تا بهترین نتیجه را برای کسب و کار خود رقم بزنید.

با توجه به نیاز خود هزینه کنید

مورد دیگری که اهمیت دارد، شما باید با توجه به نیاز خود و محیطی که دارید بهترین تجهیزات را انتخاب کنید که به کار بگیرید، خب این مسئله کار هر کسی نیست و باید حتماً با یک متخصص قبل از اجرا صحبت کنید. البته که ما در آوازتو قبل از اجرا کامل با شما صحبت می‌کنیم و با توجه به محیط و مساحت کار تجهیزات مناسب کار شما را انتخاب می‌کنیم. اصلاً بابت این موارد نگران نباشید زیرا که کارشناسان آوازتو کاملاً به پروژه های سیستم صوتی تسلط دارند و با تجربه ای که طی سالها کسب شده، می‌توانند یک صدای خوب را برای شما به ارمغان آورند.

ما در هزینه های شما صرفه جویی می‌کنیم و از هدر رفت هزینه و خرید تجهیزاتی که لازم نیست جلوگیری می‌کنیم. حتی در بسیاری مواقع دیده شده که مغازه داری که به شما بلندگو و آمپلی فایر فروخته به دلیل تجربه کم باعث شده که آمپلی فایر یا بلندگو شما پس از مدتی استفاده بسوزد و یک هزینه مضاعف را برای شما در بر داشته باشد. ما در آوازتو با تکیه بر دانش و تجربه حرفه‌ای در زمینه نصب پروژه صوتی کاملاً می‌توانیم پروژه شما را از صفر تا صد بر عهده بگیریم و حتی در بحث نصب هم شما خیالتان کاملاً راحت باشد نصاب های ما در صورت نیاز آماده نصب در محیط شما هستند.

 

 

در ادامه شما می توانید روی صفحه مورد نظر خود کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد نصب پروژه صوتی دریافت کنید، برای مثال اگر شما صاحب یک رستوران هستید به لینک سیستم صوتی رستوران مراجعه کنید تا اطلاعات لازم در اختیار شما قرار داده شود. هدف ما در آوازتو ابتدا اطلاعات کافی به مشتریان است تا با آگاهی کامل مشتریان محصولات خودشان را انتخاب کنند.